comScore

Manisaspor Manisaspor

Manisaspor'da İsmail Haktan Odabaşı'na şike tepkisi! Oyundan çıkmak isteyince...

18 Kasım 2017, Cumartesi 19:58
Manisaspor'da İsmail Haktan Odabaşı'na şike tepkisi! Oyundan çıkmak isteyince...

Manisaspor taraftarları Elazığspor maçında İsmail Haktan Odabaşı için "şikeci taraftar istemiyoruz." diye bağırdı. İsmail ise resmi bir açıklama yaptı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de Manisaspor ile Elazığspor arasında oynanan maçta ev sahibi Manisaspor'un taraftarları geçtiğimiz haftalarda basına sızan şike tapelerinde ismi geçen futbolcu İsmail Haktan Odabaşı'ya tepki gösterdi. İsmail ise maçın ardından taraftarların tepkisi üzerine sert bir açıklama yayınladı. 


Manisaspor'da İsmail Haktan Odabaşı şike haberleri


TFF 1. Lig 12. haftasında Manisaspor ile Elazığspor arasında oynanan maçta Manisaspor taraftarları İsmail Haktan Odabaşı'ya tepki gösterdi.  Manisaspor taraftarları ilk yarı boyunca İsmail Haktan Odabaşı için: "Şikeci futbolcu istemiyoruz" ve "İsmail dışarı" diye bağırdı. İsmail Haktan oyundan çıkmak istese de Teknik Direktör Fatih Tekke izin vermedi.

İSMAİL HAKTAN ODABAŞI'NDAN AÇIKLAMA!
İsmail Haktan Odabaşı ise maçın ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bugün aileme kadar yaptığınız küfürleri ve tepkileri asla unutmayacağım. Nankör, paralı askerler. Benim karakterim ortadadır. Bu zamana kadar oynadığım takımlarda karakterim bellidir. Ben ne adam, ne takım satarım. Bu zamana kadar sustum, yasal süreç bitsin herkesle hesaplaşacağım. Bana maçtan sonra mesaj atan Gerçek Manisaspor taraftarına teşekkür ederim. 

Son Dakika Manisaspor Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)