comScore

Manisaspor Haberleri: Abdullah Mergen'in hedefi Süper Lig

26 Haziran 2016, Pazar 20:59
Manisaspor Haberleri: Abdullah Mergen'in hedefi Süper Lig

Manisaspor'da yeniden başkanlığa seçilen Abdullah Mergen'in hedefi Süper Lig! 

PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'un Cumartesi günü yapılan kongresinde muhalafetin rakibi Mevlüt Aktan'ı geride bırakarak yeniden başkan seçilen Abdullah Mergen, iddialı konuştu. 


Manisaspor'un hedefi Süper Lig!


Kulüpte 2 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Abdullah Mergen, her türlü sıkıntıya rağmen kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi. Manisaspor'un çıtasını yukarılara taşıyacaklarını anlatan Başkan Mergen, "Takımımız 2'nci Lig'de şampiyon olarak 1'inci Lig'e dönüş yaptı. Bu başarıyı, Süper Lig'e yükselerek devam ettireceğiz" dedi.

Tüm olumsuzluklara karşın camianın son sözü sandıkta söylediğini dile getiren Başkan Abdullah Mergen, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Çeşitli eleştirilere, suçlamalara hedef olduk. Kimi zaman tansiyonun çok yükseldiği anlar yaşadık. Her türlü olumsuzluğu aşarak yeniden başkanlığa layık görüldüm. 9 yönetici arkadaşımla bu kulüp için 2 yıl boyunca çok çalıştık. Şimdi aramıza yeni katılan isimler var. Onlarla da güçlenerek inşallah takımımızı Süper Lig'e çıkarcağız. Bizi destekleyen veya desteklemeyen herkese de teşekkür ediyorum."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.