comScore

Manchester United Manchester United

Transfer Haberleri: Sergej Milinkovic-Savic'ten transfer yeşil ışık! ManU ve Juventus...

08 Haziran 2018, Cuma 20:39
Transfer Haberleri: Sergej Milinkovic-Savic'ten transfer yeşil ışık! ManU ve Juventus...

Lazio'nun Sırp yıldızı Sergej Milinkovic-Savic, kariyeriyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Sergej Milinkovic-Savic, hangi takıma transfer olacak?

FutbolArena Dış Haberler - Lazio'da forma giyen ve sergilediği performansla 3 haneli bonservis miktarlarında değer biçilen orta alan oyuncusu Sergej Milinkovic-Savic, transfer iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Uzun süredir adı özellikle Manchester United ile anılan Sırp yıldız için İtalyan basınında yeni bir gelişme yaşandı. Sırbistan Milli Takımı ile Dünya Kupası'na hazırlanan başarılı oyuncu, transferiyle ilgili konuştu.
 

Sergej Milinkovic-Savic, hangi takıma transfer olacak? (8 Haziran Cuma)


Adı Juventus ile de geçen, Sergej Milinkovic-Savic: "Dünya Kupası'ndan sonra kariyerime nerede devam edeceğime karar vereceğim" dedi. Ufak çaplı bir baskı yaşadığını da dile getiren orta alan oyuncusu yaptığı açıklamada, "Transfer durumumla ilgili her gün yoğun bir şekilde yeni bir şeyler okurken bile takımıma konsantre olmaya çalışıyorum. Açıkçası, üzerimde baskı hissediyorum ve Dünya Kupası boyunca bu durumla yaşamak zorunda olduğumu biliyorum. Bu baskıya alışmak durumundayım" dedi.
Öte yandan Jose Mourinho'nun bu transfer için eski öğrencisi ve oyuncunun menajeri Mateja Kezman ile görüşme istediği ifade ediliyor.  Oyuncunun Paris Saint Germain, Juventus ve Real Madrid'in de ilgisinde olduğu ifade ediliyor.

Serie A Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"