comScore

Manchester United Manchester United

Transfer Haberleri: Paul Pogba için PSG'den 89 milyon Sterlin'lik teklif!

18 Nisan 2018, Çarşamba 14:40
Transfer Haberleri: Paul Pogba için PSG'den 89 milyon Sterlin'lik teklif!

Manchester United tarafından satış listesine konulan Paul Pogba için Real Madrid ve PSG'nin talip olduğu öne sürüldü. PSG, Paul Pogba için cazip bir teklif yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'da transfer konusunda hareketli günler yaşanıyor. Jose Mourinho tarafından istenmeyen adam ilan edilen Paul Pogba için şimdiden 2 dev kulüp talip oldu. Real Madrid'in ardından PSG de oyuncuya talip oldu.

Dün İngiliz basınında çıkan iddialara göre, Fransız orta saha oyuncusunun Jose Mourinho ile olan ilişkisinin oldukça bozulduğu öne sürülmüş ve sezon sonunda takımdan gönderilecekler listesine koyulduğu yazılmıştı.
 

Paul Pogba, PSG'ye transfer olacak mı?


Manchester United yıldızı Paul Pogba için Real Madrid'le birlikte PSG de teklifte bulundu. The Sun'un haberine göre, Manchester United tarafından satış listesine konulan Paul Pogba'ya Real Madrid ve PSG talip oldu. PSG, oyuncu için 89 milyon Sterlin'i gözden çıkardı.
Dünyaca ünlü orta alan oyuncusu her ne kadar İngiltere'de kalmak istese de oyuncunun menajeri Mina Raiola'ya birçok teklifin geldiği öne sürülüyor. 2 sene önce 105 milyon Euro karşılığında Juventus'tan transfer edilen Paul Pogba için Manchester United'ın en az 120 milyon Euro istediği ifade ediliyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)