comScore

Manchester United Manchester United

Transfer Haberleri: Marouane Fellaini, Çin'den gelecek teklife hazır

02 Mayıs 2018, Çarşamba 19:06
Transfer Haberleri: Marouane Fellaini, Çin'den gelecek teklife hazır

Manchester United'ın Belçikalı orta alan oyuncusu Marouane Fellaini, Çin'den gelecek tekliflere açık olduğunu söyledi. Marouane Fellaini hangi takıma gidecek? Marouane Fellaini transfer haberleri. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United ile sözleşme yenilemeyen Marouane Fellaini, kulübe rest çekerken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adı Türk takımlarıyla da anılan Marouane Fellaini, transferdeki kararını verdi.

Manchester United'ın yıldızı Marouane Fellaini, Çin'den gelecek teklifleri değerlendirebileceğini belirterek kulübe bir kez daha rest çekti. Galatasaray ve Beşiktaş'ın da gündeminde olan Marouane Fellaini çarpıcı ifadeler kullandı.
 

Fellaini, Çin'e gidecek mi? Fellaini transfer haberleri (2 Mayıs Çarşamba)


The Sun'da yer alan habere göre, "Adı Türk takımlarıyla da anılan Manchester United'ın Belçikalı oyuncusu Marouane Fellaini, Çin'den gelecek teklife hazır olduğunu ve İngiliz ekibinin yerini doldurması için en az 50 milyon Sterlin harcaması gerektiğini söyledi.
2013 yılında Everton'dan Manchester United'a 27,5 milyon Pound'a transfer olan olan Fellaini, Çin'de forma giymekten mutluluk duyabileceğini söyledi.

Fellaini yaptığı açıklamada, "Geçen yıl yetkililerle görüştüm ve yeni bir sözleşme istediğimi söyledim. Daha sonra ikinci bir toplantım vardı ama 10 kez görüşmem. O zamandan beri takım için önemli hale geldim ama. Benim yerime yeni bir oyuncu almak minimum 50 milyon sterline mal oluyor" diye konuştu.

Manchester United Haberleri FutbolArena'da 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"