comScore

Manchester United Manchester United

Transfer Haberleri: Jose Mourinho'dan transfer açıklaması! 'Çılgınlık yok'

16 Nisan 2018, Pazartesi 14:59
Transfer Haberleri: Jose Mourinho'dan transfer açıklaması! 'Çılgınlık yok'

Manchester United'ın Portekizli menajeri Jose Mourinho, gelecek sezonki transfer politikaları hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United, Premier Lig'de, West Bromwich'e mağlup olurken, Manchester City henüz Nisan ayında şampiyonluğu garantiledi. Bu maçtan sonra gelecek planları hakkında görüş bildiren Jose Mourinho, yaz transfer dönemi planlarını anlattı.


Manchester United'ın transferleri 2018


Premier Lig'de transfer piyasası çılgın bir hal alırken Jose Mourinho, gelecek sezon Manchester City ile yarışmak için çılgın bir transfer yapmayacaklarını söyledi. 

Sky Sports'a konuşan Portekizli menajer, geçen sezon ligi 6. sırada 69 puanla bitirdiklerini vurgularken, bu sezon şimdiden 71 puanları olduğunu söyledi. Oynanacak daha 5 maçları olduğunu da söyleyen Mourinho, ligi 2. sırada bitirmeyi planladıklarından bahsetti. 
Bu yazki transfer dönemine de değinen Mourinho, "Gerektiğinden daha fazla harcamayacağız. Çılgın bir şey yapmayacağız. Sadece takımımızı biraz daha geliştirmeye çalışıyoruz. Yapmak istediğimiz şey bu" dedi. Gelecek sezon da gelişmeye devam etmek istediklerini söyleyen Mourinho, "Neler olacağını göreceğiz. Belki Manchester City de büyük transfer yatırımları yapacak ve diğer takımların kendilerine yaklaşmasına izin vermeyecek, bilemiyorum" dedi.

Transferi sadece Manchester şehri ile ele almamak gerektiğini de söyleyen Mourinho, "Transfer sadece Manchester'ın tekelinde değil. Bizimle birlikte Liverpool, Arsenal, Chelsea ve Tottenham da var" ifadelerini kullandı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)