comScore

Manchester United Manchester United

Transfer Haberleri: Fellaini'nin Manchester United'a sözleşme şartı

01 Mayıs 2018, Salı 15:50
Transfer Haberleri: Fellaini'nin Manchester United'a sözleşme şartı

Manchester United ile sözleşmesi sona erecek olan Marouane Fellaini'nin 1 yıllık sözleşmeye sıcak bakmadığı belirtildi.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Marouane Fellaini, sezon sonunda sona erecek olan sözleşmesini uzatmak istiyor. Fakat İngiliz kulübünün 1 yıllık sözleşme yenileme teklifine sıcak bakmayan Fellaini ile henüz anlaşma sağlanamadı. 
 

Transfer Haberleri: Fellaini, Manchester United'da kalacak mı? (1 Mayıs 2018)


Manchester United ile sözleşmesi sona erecek olan Fellaini'nin kulübün önerdiği 1 yıllık uzatma teklifine sıcak yaklaşmadığı belirtildi. Kulübün, 30 yaşının üzerindeki futbolculara 1 yıldan fazla sözleşme uzatmaması nedeniyle bu konuda katı olduğu bildirildi. Fellaini'nin ise Valencia ile yapılan 2 yıllık kontratı örnek gösterek buna benzer bir anlaşma üzerinde ısrar ettiği vurgulandı. 

Arsenal maçının ardından kulüp televizyonuna konuşan Manchester United teknik direktörü Jose Mourinho, Marouane Fellaini ile yeni bir kontrat yapılmasını istedi.
"KALMASINI İSTİYORUZ"

Mourinho açıklamasında, "Ben onun kalacağına inanıyorum. Neredeyse imzaları atmak üzereyiz. O iyi bir oyuncu ve oyunun akışına göre pek çok farklı pozisyonda mücadele edebiliyor. Bu yüzden kalmasını istiyoruz. Bizimle devam edeceğine inanıyorum. Artık beyaz kağıdın üzerinde Fellaini ve Ed Woodward'ın imzasını görmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Fellaini'nin adı Galatasaray ve Beşiktaş'la da anılıyor. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"