comScore

Manchester United Manchester United

Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu nasıl? Açıklama geldi! (Sir Alex Ferguson'a ne oldu?)

05 Mayıs 2018, Cumartesi 22:20
Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu nasıl? Açıklama geldi! (Sir Alex Ferguson'a ne oldu?)

Sir Alex Ferguson'un hastaneye kaldırılmasının ardından Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu hakkında Manchester United kulübü açıklama yaptı. Sir Alex Ferguson'a ne oldu? diye merak edenler için son dakika haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United ve İngiliz futbolunun efsane isimlerinden Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu hakkında Manchester United kulübünden açıklama geldi. Sir Alex Ferguson neden hastaneye kaldırıldı? Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu nasıl ve en önemlisi Sir Alex Ferguson'a ne oldu? sorularının cevapları hakkında Manchester United kulübü bir açıklama yaptı. 
 

Sir Alex Ferguson son dakika haberleri


İngiliz futbolunun efsane isimlerinden 76 yaşındakİ Sir Alex Ferguson beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Ailesi şu an itibariyle Alex Ferguson haberleri hakkında gizlilik isterken, Manchester United kulübü ise Sir Alex Ferguson'un durumunumerak edenler için bir açıklama yaptı. 

Manchester United kulübünden yapılan açıklamada, "Alex Ferguson hastaneye kaldırıldı ve ilk operasyon başarılı geçti. Ancak durumu hala ciddiyetini koruduğu için yoğun bakımda." ifadelerine yer verildi. 
OĞLU DA MAÇA ÇIKMADI

Öte yandan Sir Alex Ferguson'un oğlu Doncaster'ın hocalığını yapan Darren'in, Mirror'ın haberine göre ailevi sorunlar nedeniyle takımının maçına çıkmaması da İngiliz gazetecinin haberini doğruladı. 

SKY SPORTS SON DAKİKA! "BU GECE AMELİYAT OLACAK

İngiliz basınında Sky Sports'un geçtiği son dakika haberinde, Sir Alex Ferguson'un hastaneye kaldırıldı ve bu gece (5 Mayıs 2018) ameliyat olacağı açıklandı. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"