comScore

Manchester United Manchester United

Rooney ve Vardy'nin eşleri arasında sosyal medya kapışması

09 Ekim 2019, Çarşamba 15:06
Rooney ve Vardy'nin eşleri arasında sosyal medya kapışması

İngiliz futbolcular Wayne Rooney ile Jamie Vardy'nin eşleri arasında sosyal medya polemiği yaşandı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiliz futbolcular Wayne Rooney'nin eşi Coleen Rooney ile Jamie Vardy'nin eşi Rebekah Vardy arasında sosyal medya polemiği yaşanıyor. Rooney'nin eşi Coleen Rooney, Instagram'dan yaptığı paylaşımların Jamie Vardy'nin eşi Rebekah Vardy tarafından basına sızdırıldığını açıkladı. 

"PAYLAŞIMLARIMI SIZDIRAN KİŞİ REBEKAH"
Coleen Rooney, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarını Rebekah hariç herkese gizledi. Ardından paylaşımlar haber olunca sızdıran kişinin Rebekah olduğunu anladığını belirtti. Collen, "Gizli hesabımdan attığım storyleri deneme amaçlı sadece Rebekah'ın görebileceği şekilde ayarladım. O paylaşımların haberlere konu olduğunu görünce emin oldum, sızdıran kişi Rebekah'tı. Tüm bunların ekran görüntüleri de elimde" dedi.

"KEŞKE ÖNCE BANA SORSAYDIN"

Vardy'nin eşi Rebekah ise bunun üzerinde sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Keşke önce bana sorsaydın. Yıllardır hesabıma birçok kişi giriş yaptı. Bu hafta benden habersiz birçok hesabın da takip edildiğini gördüm. Paraya ihtiyacım yok, senin paylaşımlarını servis ederek ne elde edeceğim? Olanlar için çok üzgünüm. Hamileliğimin son aylarındayım. Bunu yalanlamak bile midemi bulandırıyor. Keşke beni arasaydın." dedi.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"