comScore

Manchester United Manchester United

Rooney Jose Mourinho'ya sahip çıktı

09 Ekim 2018, Salı 21:31
Rooney Jose Mourinho'ya sahip çıktı

Wayne Rooney, Manchester United'ın son haftalarda aldığı kötü sonuçların ardından futbolcuların da bu durumdan sorumlu olduğunu ve Mourinho'nun günah keçisi ilan edildiğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'ın eski futbolcusu Wayne Rooney, Jose Mourinho'ya sahip çıktı. İngiltere Premier Lig'de bu sezon üst üste alınan başarısız sonuçların ardından basının oklarını çevirdiği Jose Mourinho'ya Rooney sahip çıktı. 

Wayne Rooney yaptığı açıklamada, "İngiliz basınında gazeteciler kolay yolu seçerek Jose Mourinho'yu eleştiriyor. Jose Mourinho günah keçisi ilan edildi. Mourinho'nun antrenörlük yeteneğini tartışmaya gerek yok. Kendisini zaten ispatlamış birisi. Eğer takım bu durumdaysa biraz da futbolcular kendilerini sorgulamalı." diye konuştu. 
ABD MLS Ligi'nde DC United forması giyen Wayne Rooney, son sezonda ligde oynadığı 16 maçta 9 gol attı ve 6 asist yaptı. 

MOURİNHO NELER SÖYLEMİŞTİ?

Jose Mourinho, Newcastle galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Ben 55 yaşındayım ve hayatımda ilk kez insan avına şahit oluyorum. Londra'ya yağmur yağsa suçlu benim. Brexit anlaşmasında yaşanan problemin suçlusu da benim. Ancak ben olgun bir insanım. Bu kelle avıyla başa çıkabilirim."  ifadelerini kullanmıştı. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.