comScore
1 / 8

Pogba'nın transferinde flaş gelişme! Gideceği takım?

 

FutbolArena - Manchester United’ın 2 sezon önce Juventus’tan 105 milyon euroya transfer ettiği ve o sezon transfer rekorunu kıran Paul Pogba, Jose Mourinho ile anlaşamadı ve sezon sonunda takımdan ayrılması bekleniyor. 

 

2 / 8

Pogba’nın peşinde ise PSG gibi dev kulüpler var.
3 / 8
İngiliz basınında çıkan haberlere göre Manchester United, Pogba’nın bonservis bedelini 140 milyon euro olarak belirleyecek. United kulübü, Mourinho ile Pogba arasındaki kötü ilişkiye karşın, Pogba’yı ucuza satma niyetinde değil.
4 / 8
Pogba için Real Madrid, Chelsea ve Manchester City gibi takımların adı da geçiyor ancak Mino Raiola’nın oyuncuyu PSG’ye götürmesine daha yüksek ihtimalle bakılıyor.
5 / 8

POGBA VE MORATA, JUVENTUS’A MI DÖNÜYOR?

Öte yandan iddialardan biri de Pogba ile Morata’nın eski takımları Juventus’a dönecekleri yönünde. 2015-2016 sezonunda birlikte oynayan ikiliden Morata Chelsea’de beklentileri karşılayamazken Pogba da Manchester United’ta mutlu değil.
6 / 8

Juventus CEO’su Giuseppe Marotta bu transfer haberleri hakkında "Hayal" demekle yetindi.
7 / 8

Morata ve Pogba’nın transferiyle ilgili olarak "İkisi de çok iyi futbolcu ve çok da iyi çocuklar ama dürüst olmak gerekirse bunların ikisi de bizim için hayal" diyen Moratta, Pogba’yı sattığında da "Kişisel olarak en büyük yöneticilik başarım bu" demişti.
8 / 8