comScore

Manchester United Manchester United

Nemanja Matic'in adı caddeye verildi

21 Şubat 2018, Çarşamba 16:08
Nemanja Matic'in adı caddeye verildi

Manchester United'ın yıldızı Nemanja Matic'in ismi, ülkesi Sırbistan'da bir caddeye verilecek.

FutbolArena - Manchester United'da forma giyen ünlü futbolcu Nemanja Matic ülkesinde anlamlı bir duruma layık görüldü. Manchester United'ın yıldızı Nemanja Matic'in isminin, ülkesi Sırbistan'da bir caddeye verilmesi kararlaştırıldı.

YEREL LİG KULÜBÜNÜ DESTEKLEDİ
Fransız basınında çıkan habere göre, Sırbistan'ın 6000 nüfuslu küçük bir kasabasında bulunan Ub, Manchester United'ın savunmacı orta saha oyuncusu Nemanja Matic'in adını vermek için plan yaptığını açıkladı. Belgrad'dan yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta yer alan bu yer için Nemanja Matic'in projeyi onaylamasını bekleniyor..

Ülkesiyle her zaman bağlantıda olan 29 yaşındaki oyuncu ayrıca yerel ligde mücadele eden Jedinstvo Ub futbol kulübünü desteklemeyi taahhüt etti ve kulübe yapılacak yapay bir çim saha yapımını finanse etti.


Nemanja Matic kimdir? Nemanja
Matic'in oynadığı takımlar


1988 doğumlu Nemanja Matic, sırasıyla Kolubara, Kosice, Chelsea, Vitesse, Benfica ve Manchester United'da forma giydi. Bu sezon Kırmızı Şeytanlar'a katılan deneyimli oyuncu 27 maçta forma giydi. Nemanja Matic 34 kez de milli takım formasını sırtına geçirdi. Nemanja Matic'in kulübüyle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Son dakika Manchester United Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.