comScore

Manchester United Manchester United

Manchester United'ın teknik direktörü Solskjaer oldu (Solskjaer kimdir, kaç yaşında?)

19 Aralık 2018, Çarşamba 12:38
Manchester United'ın teknik direktörü Solskjaer oldu (Solskjaer kimdir, kaç yaşında?)

Manchester United'da teknik direktör Jose Mourinho'nun ayrılığının ardından takımın başına Ole Gunnar Solskjaer getirildi.

FutbolArena - İngiltere Premier Lig'de sezona istediği başlangıcı yapamayan ve peş peşe aldığı kötü sonuçların ardından teknik direktör Jose Mourinho ile yolları ayıran Manchester United, sezon sonuna kadar göreve Ole Gunnar Solskjaer'i getirdi. 
 

Manchester United'ın yeni teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer


Manchester United'dan yapılan açıklamada sezon sonuna kadar geçici olarak takımın başına Ole Gunnar Solskjaer'in getirildiği belirtildi. Resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Ole Gunnar Solskjaer, "Manchester United benim kalbimde yer alan bir kulüp. Sahip olduğumuz yetenekli kadroyla çalışmayı dört gözle bekliyorum." dedi.
 

Ole Gunnar Solskjaer kimdir, kaç yaşında?


Norveçli 45 yaşındaki genç teknik adam kariyerine Manchester United U23 takımını çalıştırarak başladı. Ardından ülkesinde Molde'nin başına geçen Ole Gunnar Solskjaer, 2014'te Cardiff'in başına geçmişti. Son olarak Molde'ye yeniden dönen Ole Gunnar Solskjaer, Norveç ekibinde 118 maça çıktı ve maç başına 1,84 puan ortalaması yakaladı.

Son dakika Manchester United Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"