comScore

Manchester United Manchester United

Manchester United scout ekibi İzlanda - Çek Cumhuriyeti maçı için yanlış ülkeye gitti

10 Kasım 2017, Cuma 18:53
Manchester United scout ekibi İzlanda - Çek Cumhuriyeti maçı için yanlış ülkeye gitti

Manchester United scout ekibi 8 Kasım'da oynanan İzlanda - Çek Cumhuriyeti maçının Katar'a alındığından habersiz olunca Reykjavik'e gittiler. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United'ın başına ilginç bir olay geldi. İngiliz kulübü 8 Kasım'da oynanan İzlanda - Çek Cumhuriyeti hazırlık maçında oyuncu izlemek üzere scout ekibi görevlendirdi. Ancak scout ekibi maçın Katar'a alındığından habersiz olunca yanlış stada gittiler. 

YANLIŞ ÜLKEYE GİTTİLER
8 Kasım'da İzlanda ile Çek Cumhuriyeti hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Ancak bu müsabaka şartlar nedeniyle Katar'da oynandı. Manchester United scout ekibi ise daha önceden yapılan programla bu maçı izlemek için İzlanda'nın başkenti Reykjavik'e gitti. İzlanda'ya giden İngiliz ekibinin scout ekibi burada maç olmadığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ardından yetkililerden alınan bilgide maçın Katar'a alındığını öğrendiler. 

FİNNBOGASON VE BARAK RADARDA!

Öte yandan İzlanda basınında belirtilen haberde, Manchester United scout ekibinin İzlanda - Çek Cumhuriyeti hazırlık maçında İzlandalı futbolcu Finnbogason ve Çek Cumhuriyeti'nden Barak'ı takibe aldıkları bildirildi. Ancak Katar yerine Reykjavik'e gidince maçı izleyemediler. 

İngiliz futboluyla ilgili tüm gelişmelere İngiltere Premier Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)