comScore

Manchester United Manchester United

Manchester United Neymar'ı istemedi! "Paragöz babası var"

16 Ekim 2019, Çarşamba 22:18
Manchester United Neymar'ı istemedi!

Manchester United'ın geçtğimiz yaz transfer döneminde Neymar için teklifte bulunmaya hazırlandığı fakat sonrasında yönetimdeki karşıt görüşlerin ağırlık kazanmasından dolayı girişimde bulunulmadığı öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Neymar ile ilgili olarak İngiliz basınında yeni bir iddia ortaya atıldı. 

Geçtiğimiz yaz transfer döneminde Brezilyalı futbolcu Neymar'ın, Manchester United'ın da gündemine geldiği iddia edildi. Daily Mail'in haberine göre, Manchester United'ın gündemine gelen Brezilyalı futbolcunun transferi yönetim tarafından iki nedenden ötürü rafa kaldırıldı. 
PARTİ TUTKUSU VE PARAGÖZ BABASI

Manchester United, Neymar için ciddi paralar vermeye hazırdı fakat yönetim kurulu toplantısında Neymar'ın transferine karşı çıkan görüşlerin fazlalığından dolayı girişimde bulunulmadı. Yöneticiler Neymar'ın parti tutkunluğu ve özel hayatında sürekli gündeme gelmesinin yanı sıra, paragöz bir babası olması nedeniyle bu transferin kulübe zarar vereceğini vurguladı. 

Manchester United ise yönetimde bu görüşlerin ağırlık kazanmasının ardından Neymar transferi için herhangi bir girişimde bulunmadı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)