comScore

Manchester United Manchester United

Jose Mourinho ayrılık iddialarına cevap verdi

04 Ocak 2018, Perşembe 20:39
Jose Mourinho ayrılık iddialarına cevap verdi

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho ayrılık iddialarına cevap verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'ta 2. sezonunu geçiren ve Premier Lig'in 22. haftası itibariyle lider Manchester City'nin 15 puan gerisinde 2. sırada yer alan Manchester United teknik direktörü Jose Mourinho'nun görevinden alınacağı söylentileri vardı. Jose Mourinho bu konudaki sorulara cevap verdi.


Jose Mourinho Manchester United'tan ayrılacak mı?


2016-2017 sezonu başında Louis van Gaal yerine göreve gelen Jose Mourinho 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Sözleşmesinin bitimine 1.5 sezon olan Mourinho, ayrılık iddialarını yalanladı. 

Jose Mourinho yaptığı açıklamada "Buraya ilk geldiğim gün de söylemiştim. Yönetim benden ayrılmamı istemediği sürece burada kalmak istiyorum" dedi. 
"Niyetim burada kalmak, çalışmak ve kulübü daha iyi yerlere getirebilmek" diyen Mourinho, "Burada kalmamam için bir neden göremiyorum daha sözleşmemin ortasındayım" ifadelerini kullandı. 

Sözleşmesi bitmeden önce yeni sözleşme imzalayıp imzalamayacağı sorusuna da cevap veren Jose Mourinho "Bu yönetime bağlı. Ben yönetimi memnun edene kadar burada kalmak istiyorum." dedi. 

Basının "Sözleşme sonrasında hedefiniz İngiltere'de kalmak mı?" sorusuna da cevap veren Mourinho, "Evet, geleceğimi burada (İngiltere'de) görüyorum" dedi.  

Manchester United ile ilgili tüm gelişmeleri Manchester United Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)