comScore

Manchester United Manchester United

Ibrahimovic yine yaptı yapacağını! Bu kez...

18 Ocak 2018, Perşembe 18:09
Ibrahimovic yine yaptı yapacağını! Bu kez...

Manchester United'ın tecrübeli yıldızı Ibrahimovic araç kullanırken cep telefonuyla mesaj yazdığı için para cezası alabilir. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'la son dönemde özellikle İtalyan basınında ismi sıkça anılan Ibrahimovic futbol dışında da gündemden düşmüyor. İsveçli golcü bu kez trafik cezasıyla basında haber oldu. 

IBRAHIMOVİC'E TRAFİK CEZASI
Manchester United'ın geçtiğimiz ay oynadığı Southampton maçında dizindeki sakatlığı nükseden ve teknik direktör Jose Mourinho'nun 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Ibrahimovic'in takımla birlikte gerçekleştirilen antrenmandan ayrıldıktan sonra cezaya meğilli alanda sürüş sırasında cep telefonuyla meşgul olduğu için ceza alması gündemde. The Sun'ın haberine göre, kanunlara göre Ibrahimovic'in bu sebepten ötürü 200 pound ceza alması gündemde. 


Ibrahimovic'in sakatlığı ne zaman düzelecek?


Öte yandan Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, Ibrahimovic'in durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Portekizli teknik adam, "29 yaşındaki Zlatan ile tekrar çalışmak isterdim. Bunu kendisi de biliyor. Ancak ne yazık ki zamanı geri döndüremiyoruz.  Zamanı durduramıyoruz. Zlatan da bunu biliyor. Takıma yararlı olmak istiyor. Önemli olan dizinin onu rahatsız etmemesi. Zlatan'a her zaman yardımcı olmak için hazırım." ifadelerini kullandı. 

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"