comScore

Manchester United Manchester United

#bottlecapchallange nedir? Ibrahimovic, Pogba'ya meydan okudu

05 Temmuz 2019, Cuma 13:30
#bottlecapchallange nedir? Ibrahimovic, Pogba'ya meydan okudu

Sosyal medyada başlayan #bottlecapchallange akımına Zlatan Ibrahimovic de katıldı. Peki #bottlecapchallange ne demek, #bottlecapchallange nedir?

FutbolArena - Sosyal medyada dönem dönem başlayan akımlara bir yenisi daha eklendi. #bottlecapchallange akımına futbolcular da katılmaya başladı. MLS'de LA Galaxy forması giyen tecrübeli futbolcu Zlatan Ibrahimovic de sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla Paul Pogba'ya meydan okudu. Peki #bottlecapchallange nedir, #bottlecapchallange ne demek, #bottlecapchallange anlamı, #bottlecapchallange nasıl yapılır gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

#bottlecapchallange ne demek? Ibrahimovic #bottlecapchallange videosu İZLE


Sosyal medyanın yeni akımı olan #bottlecapchallange hızla yayılmaya devam ediyor. Kariyerini Amerika'da LA Galaxy takımında sürdüren Zlatan Ibrahimovic de modaya uydu ve sosyal medya hesabından #bottlecapchallange videosunu paylaştı. Ibrahimovic kendisine rakip olarak da Manchester United forması giyen yıldız futbolcu Paul Pogba'yı seçti. Fransız futbolcunun Ibrahimovic'e vereceği yanıt merakla bekleniyor. 

ZLATAN IBRAHIMOVIC TWITTER İÇİN TIKLA


#bottlecapchallange nedir? #bottlecapchallange nasıl yapılır?


#bottlecapchallange, bir şişe kapağını dönen tekme ile açmak anlamına geliyor. #bottlecapchallange yapan kişi dönen tekme atarak kapalı şişenin kapağını açmaya çalışıyor. Bir kişi elindeki şişeyi tutarken, hareketi yapan kişi de dönen tekme atarak şişenin kapağını açmaya çalışıyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)