comScore

Manchester United Manchester United

Alex Ferguson'un uyandıktan sonra ilk sözleri şaşırttı (Alex Ferguson'un sağlık durumu 9 Mayıs 2018)

09 Mayıs 2018, Çarşamba 10:11
Alex Ferguson'un uyandıktan sonra ilk sözleri şaşırttı (Alex Ferguson'un sağlık durumu 9 Mayıs 2018)

Manchester United'ın efsane teknik direktörü Alex Feruson'un beyin ameliyatı sonrası hastanedeki ilk sözleri herkesi şaşırttı.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United ve İngiliz futbolunun unutulmaz teknik direktörü Alex Ferguson geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Ferguson geçirdiği beyin ameliyatı sonrası bir süredir yoğun bakımda tedavi görüyor. 76 yaşındaki futbol adamının ailesiyle ilk görüşmesinde sorduğu sorduğu İngiliz basınına yansıdı. 
 

Alex Ferguson iyi mi? (Alex Ferguson'un sağlık durumu 9 Mayıs 2018)


İngiliz basınında yer alan haberlere göre, ailesiyle ilk görüşmesini yapan Alex Ferguson, oğlu Darren Ferguson'un çalıştırdığı Doncaster'ın Wigan ile oynadığı maçın sonucunu sorduğu belirtildi. İngiliz basınında bu durum, "Ferguson bildiğimiz gibi, yine futbolla yaşıyor" yorumlarının yapılmasına neden oldu. 
 

Sir Alex Ferguson iyileşti mi? Ferguson'un ameliyatı nasıl geçti? (7 Mayıs 2018 Pazartesi)


İngiliz Mirror'daki habere göre Sir Alex Ferguson'un sağlık durumu ve ameliyata nasıl tepki vereceği önümüzdeki bir ay içinde belli olacak. Dr. Peter Hamlyn'ın Mirror'a yaptığı açıklamaya göre Sir Alex Ferguson'un durumu bir ay içinde netleşecek.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"