comScore

Manchester United Manchester United

Manchester United - St. Etienne uydudan şifresiz canlı izle (ManU St. Etienne uydu frekansı)

15 Şubat 2017, Çarşamba 22:05
Manchester United - St. Etienne uydudan şifresiz canlı izle (ManU St. Etienne uydu frekansı)

UEFA Avrupa Ligi'nde Manchester United ile St.Etienne karşı karşıya gelecek. Manchester United St. Etienne maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Manchester United St. Etienne şifresiz canlı yayınyalayn yabancı kanallar hangileri?

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Manchester United ile St. Etienne karşılaşacak. Manchester United St. Etienne maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? Manchester United St. Etienne maçını Tivibu Spor ekranlarından şifresiz izlemek mümkün mü? 

Old Trafford Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı Çek hakem Pavel Kralovec yönetecek. İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.
 

Manchester United St. Etienne maçını şifresiz yayınlayacak yabancı uydu kanalları


Türkiye'de UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarını Tivibu elinde bulunduruyor. Tivibu Spor'u izleyebilmek için platforma abone olmak ve her ay belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Tivibu dışında UEFA Avrupa Ligi maçlarını canlı ve şifresiz izleyebilmek mümkün. Türkiye'de çeşitli uydu kanalları aracılığıyla maçları yayınlayan yabancı kanallardan karşılaşmaları şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Manchester United St. Etienne maçını yayınlayacak yabancı uydu kanalları şu şekilde:

Manchester United - St. Etienne maçı saat kaçta, hangi kanalda?


Manchester United - St. Etienne maçı 16 Şubat Perşembe günü saat 23:05'de başlayacak. Tivibu Spor 3 ekranları dışında yukarıdaki uydu kanalları üzerinden Manchester United St. Etienne maçını şifresiz izleyebilirsiniz. İşte en çok tercih edilen kanalların uydu bilgileri:

TEN 1 HD uydu frekans bilgileri

Uydu: AsiaSat 5
Frekans: 12,702 H
Sembol: 40700 - 2/3

Idman TV uydu frekans bilgileri

Uydu: EutelSat 7A
Frekans: 11,492 V
Sembol: 30000 - 3/4

Sky Calcio 2 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hotbird 13B
Frekans: 12,466 V
Sembol: 29900 - 3/4

Sport TV5 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hispasat 30W-5
Frekans: 12,476 H
Sembol: 27500 - 3/4
 

Manchester United St. Etienne Tivibu şifresiz mi? - Tivibu Spor uydu frekansı


UEFA Avrupa Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor. Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil. Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta. Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir. Tivibu Spor kanalından UEFA Avrupa Ligi maçlarının olduğu günler tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz. Manchester United St. Etienne maçının da gollerini Tivibu Spor'dan şifresiz izleyebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)