comScore

Manchester City Manchester City

Transfer Haberleri: Napoli, Jorginho için 60 milyon Euro istiyor!

03 Haziran 2018, Pazar 15:22
Transfer Haberleri: Napoli, Jorginho için 60 milyon Euro istiyor!

Manchester City ve Manchester United'ın transfer gözdesi Jorginho için Napoli yölnetimi önemli bir karar aldı. İtalyan ekibi istediği miktarı açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester City ve Manchester United'ın transferde ilgilendiği oyunculardan Jorginho için Napoli'nin istediği rakam ortaya çıktı.
 

Jorginho için Napoli'nin istediği fiyat


Pep Guardiola ve Jose Mourinho'nun çok istediği oyunculardan Jorginho'yu Napoli'nin kolay kolay bırakacağı düşünülmüyor.

Coriello dello Sport'un haberine göre,Manchester United ve Manchester City'nin transfer listesindeki Jorginho için Napoli en az 60 milyon Euro istiyor.Napoli kulbününü başkanı Aurelio De Laurentiis, “Jorginho için Manchester City'den bonus olarak 45 milyon Euro'luk teklifi reddettik. İstediğimiz miktar daha fazlası" dedi.


Manchester City, Jorginho'yu transfer etti mi?


The Sun'da ve İtalyan medyasında yer alan haberlere göre, Manchester United, Jorginho için Napoli ile anlaşmaya vardı. Habere göre, İtalyan oyuncu bu yaz Manchester City'e katılacak.
MENAJERİNDEN TEMKİNLİ AÇIKLAMA

Napoli'de istikrarlı görüntüsüyle orta alanda dikkat çeken Jorginho için iki tarafın da anlaşmaya vardığı ifade edildi. Jorginho'nun menajeri Joao Santos da oyuncusunun Premier League şampiyonuna katılmaya hevesli olduğunu doğruladı. Ancak Santos yine de temkinli konuşarak, CalcioNapoli24 mikrofonlarına, "Jorginho hala kontrat altında. 2 yıllık bir kontratı daha var ancak Manchester City transferde çok iddialı. İngilizlerle anlaşma noktasında sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Ama tekrar ediyorum, Oyuncunun 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Premier Lig Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)