comScore

Manchester City Manchester City

Transfer Haberleri: Manchester City'den Riyad Mahrez için çılgın rakam!

23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:00
Transfer Haberleri: Manchester City'den Riyad Mahrez için çılgın rakam!

Manchester City, Leicester City'de forma giyen Cezayirli oyuncu Riyad Mahrez için kesesin ağzını fazlasıyla açtı.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester City, Premier Lig'de gelecek sezonun kadrosunu kurmak için mesaiye erken başlarken listenin ilk sırasındaki Riyad Mahrez için de keseni ağzını açıyor.

Manchester City'nin Riyad Mahrez'in serbest kalma bedeli olan 60 milyon Pound ödeceği ancak bunun bonuslarla beraber 75 milyon Pound'a kadar çıkabileceği ifade ediliyor.
 

Transfer Haberleri: Riyad Mahrez, Manchester City'e transfer olacak mı?


The Guardian'ın haberine göre, 2 sezondur Manchester City ve Manchester United'ın gündemine gelen Rihad Mahrez için Leicester City 95 milyon Pound talep etmişti. Ancak Manchester City ile Leicester City'nin Ara transfer döneminde Manchester United'ın da gündemine gelen Riyad Mahrez, bu kez City'e oldukça yakın görünüyor.
Toplam, şampiyonanın kendi değerlemesine daha yakın olacak ve Ocak ayında 2016 şampiyonu kazananlar tarafından talep edilen toplam 95 milyon sterlinlik paketin oldukça altında. Bu, Manchester kulübünün çekilmesinin, hiyerarşinin talebin özellikle gerçekçi olmadığına inanmasıyla sonuçlandı.

Manchester City, kış döneminde, 2020'ye kadar sözleşmesi Riyad Mahrez için resmi teklifte bulunmamıştı. Öte yandan Pep Guardiola'nın Napoli'de foram giyen Jorginho transferinde de oldukça istekli olduğu belirtiliyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"