comScore

Manchester City Manchester City

Thiago Alcantara transferinde Manchester City ve Manchester United yarışıyor

15 Nisan 2018, Pazar 14:35

Bayern Münih'in orta alan oyuncularından Thiago Alcantara, 2 Premier Lig devini karşı karşıya getirdi. Manchester United ve Manchester City transfer için devreye girdi.

FutbolArena - Bayern Münih'te forma giyen Thiago Alcantara, Premier Lig'i karıştırdı. İngiltere'nin iki devi Manchester City ve Manchester United, transfer için yarışa girdi.

The Sun'un haberine göre, adı Manchester United ile anılan Bayern Münih'in orta sahası Thiago Alcantara için Manchester City de devreye girdi. 
 

Thiago Alcantara hangi takıma transfer olacak?


İspanyol çalıştırıcı Pep Guardiola'nın Barcelona'dan eski öğrencisi  Thiago Alcantara'yı kadrosuna katmayı çok istediği ve City'nin Manchester United ile bir savaş içine gireceği ifade edildi.
Manchester United, Bayern Münih'in orta saha oyuncusu Thiago'yu bu yazın en önemli transfer hedefi olarak görürken City ile birlikte yarışa tutuşacak. Kariyerinde üçüncü kez Brezilyalılarla birlikte çalışmayı tercih ediyorlar. Haberde Guardiola'nın orta alanı yeniden inşa etmeye ihtiyaç duyduğu ve bu doğrultuda 27 yaşındaki oyuncuyu çok istediği ifade ediliyor. 

Premier Lig ile ilgili haberlere Premier Lig Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.