comScore

Manchester City Manchester City

Pep Guardiola'dan Yaya Toure'ye cevap

10 Haziran 2018, Pazar 14:21
Pep Guardiola'dan Yaya Toure'ye cevap

İspanyol menajer Pep Guardiola, Yaya Toure'nin ırkçılık iddialarına cevap verdi ve önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Manchester City'nin İspanyol menajeri Pep Guardiola, ülkesinde TV3'e konuk oldu ve yaptığı açıklamalarla gündem oldu. 


Pep Guardiola'nın Yaya Tore açıklaması


Barcelona ve Manchester City'de çeşitli sorunlar yaşadığı Fil Dişili futbolcu Yaya Toure'nin kendisini ırkçılıkla suçlayan açıklamalarına cevap veren Guardiola, "Yaya Toure, ırkçı olmadığımı gayet iyi biliyor, iki yıldır yanımdaydı ve bana hiçbir şey söylemedi, artık bundan bahsetmeye değmez" dedi.


Pep Guardiola Barcelona'ya dönecek mi?


Barcelona için "Hala dünyanın en iyi takımı" diyen Guardiola "Şampiyonlar Ligi'ni kazanamamış olmaları önemli değil. Altı yıldır Barcelona'dan uzaktayım ve hala çok iyi oynuyorlar. Bence uzun süredir dünyanın en iyi takımı Barcelona" dedi.

Pep Guardiola yeniden Barcelona'ya dönme ihtimali için ise "O defteri kapattım. Teknik Direktör olarak dönmem imkansız" dedi.
"İSPANYA'YI BANA TEKLİF ETMEZLER"

İspanya Milli Takımını çalıştırma ihtimali de sorulan Guardiola, bu soruya da olumsuz cevap verdi ve "Hiçbir zaman İspanya'yı çalıştırmayacağım çünkü hiçbir zaman bu görevi bana teklif etmeyecekler" dedi.

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!