comScore

Manchester City Manchester City

Pep Guardiola, Cengiz Ünder'in peşinde!

07 Kasım 2018, Çarşamba 11:40
Pep Guardiola, Cengiz Ünder'in peşinde!

Premier Lig'in rekortmen şampiyonu ve yeni sezonda da lideri olan Manchester City'de Cengiz Ünder transferi düşünülüyor.

FutbolArena Dış Haberler - İngiliz kulüpleri Cengiz Ünder'in peşini bırakmıyor. ESPN'in haberine göre Manchester City başta olmak üzere Tottenham ve Arsenal de Cengiz Ünder'in peşinde.

MANCHESTER CİTY, BAŞAKŞEHİR'DEN BERİ TAKİPTE
Haberde yazılan ifadeye göre Manchester City, Cengiz Ünder'i Başakşehir'de oynadığı dönemden bu yana takip ediyor. O dönem Roma ile birlikte Cengiz Ünder'in transfer için çabalayan City, genç oyuncuyu transfer edip Alman ekibi Freiburg'a kiralık göndermek istiyordu. Cengiz ise Roma'nın teklifini kabul edip İtalya'nın yolunu tutmuştu. Manchester City bu kez, Roma'da kendisini kanıtlayan Cengiz'i as takım için düşünüyor.

İngiliz kulüpleri Arsenal ve Tottenham da Cengiz'in peşinde. Tottenham son olarak 58 milyon euroluk bir teklifte bulunmuş ancak bu teklif reddedilmişti. 

ESPN'e göre Alman ve İspanyol kulüpleri de Cengiz'in peşinde ancak genç oyuncu için İngiltere daha doğru bir adres olarak gösteriliyor. 

Öte yandan Roma'nın da Cengiz Ünder'i satmaya yanaşmadığı ancak Alisson Becker'de olduğu gibi yüksek bir transfer ücreti ödenirse bu transferin gerçekleşebileceği ifade ediliyor. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.