comScore

Manchester City Manchester City

Manchester City'nin Messi transfer gerçeği ortaya çıktı! "Çok pahalı mümkün değil"

16 Kasım 2017, Perşembe 18:47
Manchester City'nin Messi transfer gerçeği ortaya çıktı!

Manchester City'nin eski futbolcusu 33 yaşındaki Robinho, Şeyh Mansur'un Messi'yi takımında görmek istediğini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester City'nin eski futbolcusu ve şu anda Brezilya'da Atletico Mineiro forması giyen Robinho, eski takımıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 33 yaşındaki yıldız Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansur'un bir dönem Messi'yi ısrarla takımında göndermek istediğini söyledi. 

Robinho eski takımı Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansur hakkında, "Onun projelerini biliyorum. Manchester City'yi dünyanın en iyi kulübü yapmak istiyordu. Ben onun prensiplerine inanıyordum." ifadelerini kullandı. 
"MESSİ'Yİ ALMAK İSTİYORDU AMA.."

Four Four Two'ya konuşan Robinho, Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansur'un bir dönem Messi'yi transfer etmek istediğini söylerken, "Messi ile birlikte Kaka'yı takımında görmek istiyordu. Kaka, İngiltere'ye çok yakındı ama Messi hiç olmadı. Çünkü fiyatı olabildiğinden daha pahalıydı bir de Messi'nin Barcelona sevgisi vardı. Açıkçası olabilme ihtimali düşük bir transferdi." ifadelerini kullandı. 
 

Barcelona'da Messi kaç gol attı?


Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi bu sezon Katalan ekibinin formasıyla çıktığı 17 resmi maçta 16 gol attı ve 5 asist yaptı. 

İngiliz futboluyla ilgili tüm gelişmelere İngiltere Premier Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)