comScore

Manchester City Manchester City

Juventus'tan Dani Alves takımdan ayrıldı! Manchester City...

21 Haziran 2017, Çarşamba 20:53
Juventus'tan Dani Alves takımdan ayrıldı! Manchester City...

Juventus'un Brezilyalı sağ bek oyuncusu Dani Alves takımdan ayrıldı. Alves'in Manchester City'e transfer olması bekleniyor.

FutbolArena - Juventus geçen sezon başında Barcelona'dan transfer ettiği Dani Alves ile yollarını ayırdı. Juventus'ta Beppe Moratta ayrılığı açıklarken, Alves'in Manchester City'e transfer olacağı bekleniyor.

34 yaşındaki Brezilyalı sağ bek, geçen sezon başında Barcelona'dan ayrılmış ve Juventus ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Juventus'ta başarılı bir sezon geçiren Dani Alves, sezon sonunda maaşına zam istemiş ancak Juventus yönetimi ile anlaşamayınca yolların ayrılmasına karar verilmişti. Dani Alves'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Brezilyalı oyuncunun Manchester City'e transfer olması bekleniyor. 
PEP GUARDİOLA ÇOK İSTİYOR

Pep Guardiola, Barcelona'da birlikte çalıştığı Brezilyalı yıldızı Manchester City'e de istiyor. Zabaleta ve Sagna gibi sağbeklerle vedalaşan Manchester City'de Dani Alves transferi kritik önem taşıyor. 

Dani Alves de geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Premier Lig'de oynamak istediğini söylemişti. 

BEPPE MORATTA AYRILIĞI AÇIKLADI 

Juventus Sportif Direktörü Beppe Marotta, Dani Alves'in kulüpten ayrıldığını ve sözleşmesinin fesh edildiğini doğruladı. Dani Alves'in kısa süre içinde  Manchester City'ye imza atması bekleniyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"