comScore

Manchester City Manchester City

Galatasaray'ın eski oyuncusu Jason Denayer'den isyan

12 Temmuz 2017, Çarşamba 11:42
Galatasaray'ın eski oyuncusu Jason Denayer'den isyan

Galatasaray'da 2014-2015 sezonunda kiralık olarak forma giyen Jason Denayer, kulübü Manchester City'ye isyan etti.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcularından Jason Denayer, Manchester City'ye isyan bayrağını çekti. Belçikalı savunmacı, Olympique Lyon tarafından istendiğini ancak Manchester City'nin bunu kabul etmediğini söyledi.

2014-2015 sezonunda Galatasaray'ın Manchester City'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Jason Denayer zor günler geçiriyor. Geçen sezon ısrarlı bir şekilde Galatasaray'a gelmek istediğini belirten Jason Denayer, Manchester City tarafından oyuncunun hiç istememesine karşın Sunderland'de kiralanmıştı.
 

Jason Denayer hangi takıma transfer oldu?


Voetbal Dergisine konuşan Belçikalı defans oyuncusu Jason Denayer, Olympique Lyon'un kendisini istediği ancak Manchester City'nin transfer aktif olarak engellediğini açıkladı.
Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer yaptığı açıklamada "Manchester City Lyon'a gidişimi veto etti. Beni satmak istemiyorlar. Kiralık olarak göndermek istiyortlar. Buna karşı değilim, ancak kariyerimde bir karar vermek  istiyorum.Lyon mükemmel bir kulüp, İyi bir ligde iddialı bir takım. Lyon'la bir anlaşma yaptık ancak Manchester City engel oldu. Girona takımına transfer olacağım. Burası benim için küçük bir şehir" ifadelerini kullandı. 
 

Jason Denayer kimdir? Jason Denayer'İn geçen sezonki istatistikleri


1995 Belçija doğumlu genç savunmacı Jason Denayer, Manchester City, Celtic, Galatasaray ve Sunderland formaları giydi. Jason Denayer geçen sezon Sunderland formasıyla 29 maça çıktı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"