comScore

Manchester City Manchester City

David Silva'nın özel durumunu açıkladı

03 Ocak 2018, Çarşamba 16:40
David Silva'nın özel durumunu açıkladı

Manchester City'nin yıldız futbolcu David Silva, bir süredir maça çıkmamasıyla ilgili özel durumunu açıkladı. Silva yeni doğan bebeğinin yaşam savaşı verdiğini ifade etti.

FutbolArena - Manchester City'nin İspanyol yıldızı David Silva bir süredir maçlara çıkmamıştı. Sakatlığı olmamasına rağmen neden maçlara çıkmadığı açıklanmayan David Silva kulüpten özel izinliydi. İspanyol futbolcu bugün yaptığı açıklamada özel durumunu ifade etti ve yeni doğan bebeğinin yaşam savaşı verdiğini bildirdi.

Son dönemde 16 Aralık'taki Tottenham maçıyla birlikte Crystal Palace ve Newcastle United müsabakalarında da kadroda bulunmayan David Silva, sakatlığı bulunmamasına rağmen kulüpten izin alarak maçlara çıkmıyordu. 
SEVENLERİNDEN DESTEK YAĞDI

David Silva dünkü Watford maçında ilk 11 oynarken başarılı da bir performans sergilemişti. Bugün neden maçlarda oynamadığını açıklayan David Silva, bebeğinin çok erken doğum yaptığını ve hayata tutunma savaşı verdiğini bildirdi. 

Resmi twitter hesabından bir bildiri yayınlayan David Silva'ya sevenlerinden destek mesajları yağdı. 

David Silva ayrıca kendisine anlayış gösteren Manchester City yönetimi, Pep Guardiola ve takım arkadaşlarına da teşekkür etti. İşte Siva'nın o tweeti...
 


Guardiola "Ne zaman isterse o zaman oynayacak"


Guardiola geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Silva'nın ailevi bir sıkıntısı var. Bazı maçlarda bizimle olmayacak çünkü aile her şeyden önce gelir. Onu oynaması için asla zorlamayacağım aile hayattaki en önemli şey" demişti.

Manchester City ile ilgili tüm gelişmeleri Manchester City Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"