comScore

Manchester City Manchester City

Avrupa Transfer Haberleri: Manchester City, Jorginho transferini bitiriyor

18 Mayıs 2018, Cuma 18:35
Avrupa Transfer Haberleri: Manchester City, Jorginho transferini bitiriyor

Manchester City, sezon ortasından beri ilgilendiği Jorginho transferinde son aşamaya geldi. Manchester City, Jorginho'yu kadrosuna katıyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'i şampiyon tamamlayan Manchester City, gelecek sezonun transfer planlamasını yapmaya başladı. Pep Guardiola'nın istediği isimlerden Jorginho ile ilgili transferde önemli gelişmeler yaşanıyor.
 

Manchester City, Jorginho'yu transfer etti mi?


The Sun'da ve İtalyan medyasında yer alan haberlere göre, Manchester United, Jorginho için Napoli ile anlaşmaya vardı. Habere göre, İtalyan oyuncu bu yaz Manchester City'e katılacak.

MENAJERİNDEN TEMKİNLİ AÇIKLAMA
Napoli'de istikrarlı görüntüsüyle orta alanda dikkat çeken Jorginho için iki tarafın da anlaşmaya vardığı ifade edildi. Jorginho'nun menajeri Joao Santos da oyuncusunun Premier League şampiyonuna katılmaya hevesli olduğunu doğruladı. Ancak Santos yine de temkinli konuşarak, CalcioNapoli24 mikrofonlarına, "Jorginho hala kontrat altında. 2 yıllık bir kontratı daha var ancak Manchester City transferde çok iddialı. İngilizlerle anlaşma noktasında sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Ama tekrar ediyorum, Oyuncunun 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Premier Lig Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"