comScore

Altınordu Altınordu

Manchester City Altınordu'dan Berke Özer'i resmen istedi

03 Şubat 2017, Cuma 14:38
Manchester City Altınordu'dan Berke Özer'i resmen istedi

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City, Altınordu'da forma giyen 16 yaşındaki kaleci Berke Özer'i resmen istedi.

FutbolArena - Pep Guardiola'nın çalıştırdığı İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City, Altınordu forması giyen 16 yaşındaki kaleci Berke Özer'i resmen istedi.

Yeni Şafak Gazetesinde yer alan habere göre  2 sezon önce Bursaspor'dan Enes Ünal'ı transfer eden Guardiola'nın çalıştırdığı Manchester City, bir başka Türk futbolcu için resmi teklifini resmen iletti.


Manchster City, gelecek vadeden Türk futbolcularla ilgilenmeye devam ediyor. İngiliz kulübü son olarak TFF 1. Lig takımlarından Altınordu'da forma giyen 16 yaşındaki milli kaleci Berke Özer için teklifte bulundu.


Genç kaleciyi 2 yıldır takip ettiği belirtilen Manchester City scoutlarının oyuncunun transfer edilebilecek kaleciler listesinde en üst sıraya koyduğu ve konuyla ilgili olarak resmi görüşmelerin başladığı ifade edildi.


Altınordu'da Berke Özer Manchester City'e mi transfer oluyor?


Konu hakkında açıklamada bulunan Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan "Berke dışında 4-5 oyuncumuz daha izleniyor, biliyoruz. Ancak herkese misyonumuz gereği evlatlarımızın önce A takım forması giyip Altınordu armasına olan manevi borçlarını ödeyeceklerini söylüyoruz. Ondan sonraki hedefimiz bu toprakların çocuklarını Avrupa'nın en üst liglerinde oynatmak" diye konuştu.


 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)