comScore

Manchester City Manchester City

Manchester City 3 yaşındaki çocuğun peşinde

18 Eylül 2016, Pazar 19:20
Manchester City 3 yaşındaki çocuğun peşinde

İngiliz kulübü, sosyal medyada annesi tarafından videosu paylaşılan 3 yaşındaki Jaxon Lal'i denemeye almak için ailesinden izin istedi.

FutbolArena – İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City yeni yetenekler arayışında yaş farkı göz etmiyor. City'nin takibine aldığı son isim 3 yaşındaki Jaxon Lal oldu.

3 yaşındaki çocuğun evin arka bahçesinde topla yaptıklarını annesi videoya kaydetti ve bunu Facebook hesabında paylaştı. Kısa sürede çok sayıda kişinin paylaştığı sonrası Jaxon'ın ismi bir anda duyulmaya başlandı. Çocuğun annesi Joanne durumu şu sözlerle ifade etti: “Facebook'ta Jaxon'ın arka bahçede futbol oynarken çektiğim videosunu paylaştım. Sonrasında bir Manchester City gözlemcisi beni aradı. İnanamadım. Önce bunun bir şaka olduğunu zannettim. Onun daha 3 yaşında olduğunu bile fark edememişler, daha büyük sanmışlar. Jaxon çok heyecanlı. Oynamaya başlamak için daha ne kadar beklemesi gerektiğini soruyor hep.” diye konuştu.
Barcelona ve Messi hayranı olan Jaxon Lal'in, Manchester City tarafından minik takımda oynaması için bile biraz daha zaman geçmesi gerektiği belirtildi.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.