comScore

Man United'da acil toplantı! 'Solskjaer için karar'

20 Kasım 2021, Cumartesi 21:59
Man United'da acil toplantı! 'Solskjaer için karar'

Manchester United'da teknik direktör Solskajer'in durumunu tartışmak için yönetim olağanüstü toplantı kararı aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de deplasmanda Watford'e 4-1 mağlup olan Manchester United'da olağanüstü toplantı kararı alındı. 

Ada basınında The Times'in haberine göre, Manchester United yönetimi teknik direktör Solskjaer'in görevdeki durumu hakkında karar vermek için olağanüstü toplantı kararı aldı. 
Norveçli teknk adamın görevine son verilme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi. 

ZIDANE'A YENİ TEKLİF

Manchester United'da Glazer ailesi, teknik direktör Zidane'a iyileştirilmiş bir teklif yapılması yönünde karar aldı. Sezon ortasında Zidane'ı ikna etmek için daha yüksek bir teklif yapılacak.

RONALDO DA MUTSUZDU!

Manchester United'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından krizler bitmek bilmiyor. Teknik Direktör Solskjaer'in uzun süredir tartışılmasının ardından Ronaldo'nun da Norveçli teknik adamın takımı yönetiş şeklinden memnun olmadığı iddia edildi. 

Manchester United'ın bu sezonki durumundan mutsuz olan Cristiano Ronaldo, beklenmedik yenilgilerin ardından teknik direktör Solskjaer'i bunda sorumlu görüyor. 

ESKİ TAKIM ARKADAŞIYLA WHATSAPP'TA YAZIŞTI

Gazeteci Miguel Delaney'in haberine göre, Cristiano Ronaldo eski bir takım arkadaşıyla sürekli temas halinde. Portekizli yıldız son günlerde Solskjaer'den memnun olmadığını eski takım arkadaşıyla whatsapp üzerinden yaptığı mesajlaşmalarda Norveçli teknik adamdan kelimenin tam anlamıyla bıktığını ve onunla bu işin olmayacağını söyledi. Sürekli olarak Alex Ferguson dönemini kıyaslayan Ronaldo'nun eğer durumun düzelmemesi halinde sezon sonu ayrılması da gündemde. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!