comScore

Maltepe nerede? Maltepe'ye nasıl gidilir? (CHP Muharrem İnce Maltepe mitingi kaçta?)

23 Haziran 2018, Cumartesi 11:24
Maltepe nerede? Maltepe'ye nasıl gidilir? (CHP Muharrem İnce Maltepe mitingi kaçta?)

Muharrem İnce'nin Maltepe'de yapacağı miting öncesi vatandaşlar Maltepe nerede, Matelepe'ye nasıl gidilir, Maltepe metro seferleri saat kaçta, Maltepe Muharrem İnce mitingi ne zaman başlayacak, Maltepe İETT otobüs seferleri, Matelepe'ye giderken trafiğe kapatılan yollar gibi birçok konuları merak ediyor. Muharrem İnce Maltepe mitingi öncesi tüm soruların yanıtları haberimizde.

Muharrem İnce Maltepe mitingi canlı izle! Muharrem İnce'nin Maltepe'de yapacağı miting öncesi merak edilen soruların yanıtlarını hazırladık. İstanbul Matelep'de yoğun bir katılımla yapılacak olan Muharrem İnce mitingine gitmek isteyenler Maltepe nerede, Maltepe'ye nasıl giderim, Maltepe metro seferleri, Maltepe İETT otobüs saatleri, Malteme Marmaray seferleri var mı, Maltepe'ye giderken trafiğe kapatılan yollar hangileri gibi birçok sorunun yanıtını merak ediyor. Sizler için Muharrem İnce mitingi öncesi tüm merak edilenlere yanıt veriyoruz. 
 

Maltepe nerede? Maltepe'ye nasıl gidilir? (Muharrem İnce Maltepe mitingi CANLI)


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İStanbul Maltepe'de bugün düzenleyeceği miting merakla bekleniyor. Muharrem İnce'nin 5 milyon katılım beklediği miting öncesi Maltepe'ye nasıl gidileceğini sizlere aktarıyoruz. Muharrem İnce Maltepe mitingine gitmek isteyenler farklı ulaşım araçlarını kullanabilecekler. Maltepe'ye gitmek için Marmaray, Metrobüs ve İETT otobüsleri kullanılacağı gibi özel araçlarla da Muharrem İnce Maltepe mitingini izlemeye gidilebilecek. 

HALK TV CANLI İZLE >>
 

Maltepe Marmaray ulaşımı 23 Haziran 2018 (Muharrem İnce Maltepe mitingine ulaşım)


Muharrem İnce'nin Maltepe'de yapacağı mitinge gitmek isteyenler için farklı ulaşım araçları mevcut. Muharrem İnce İstanbul mitingi için Marmaray'ı kullanmak isteyen vatandaşlar Kazlıçeşme Yenikapı, Sirkeci marmaray istasyonlarınanAyrılıkçeşme istasyonuna ulaşarak Kadıköy-Kartal metrosu ile miting alanına rahatlıkla ulaşabilirler. 

 

Maltepe Metrobüs seferleri 23 Haziran 2018 Cumartesi (Muharrem İnce Maltepe mitingi metrobüs ulaşım)


Matelep metrobüs seferleri ile Muharrem İnce'nin mitingine ulaşmak mümkün olacak. Maltepe'ye metrobüs ile gitmek için Beylikdüzü-Zincirlikuyu - Söğütlüçeşme Metrobüsü kullanılarak Uzunçayı istasyonundan Kadıköy-Kartal Metrosu ile Maltepe ya da Huzrevi duraklarında inerek miting alanına yürüyerek gidilebilir. 
 

Maltepe İETT otobüs seferleri 23 Haziran 2018 (Muharrem İnce Maltepe mitingi İETT hatları)


133T – TUZLA – BOSTANCI

16D – ALTKAYNARCA / PENDİK – KADIKÖY

222 – PENDİK – KADIKÖY

E-9 – BOSTANCI – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

R1 – UZUNÇAYIR – MALTEPE SAHİL PARKI
 

Muharrem İnce İstanbul mitingi CANLI İZLE (CHP Muharrem İnce Maltepe mitingi CANLI YAYIN)


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İstanbul Maltepe'de yapacağı mitingi canlı olarak izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Muharrem İnce İstanbul Matepe mitingini Halk TV'nin yayını üzerinden bu sayfada takip edebilirsiniz. Muharrem İnce İstanbul mitingi canlı yayını haberimizde yukarıdaki canlı yayından takip edebilirsiniz.

MUHARREM İNCE MALTEPE MİTİNGİ PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"