comScore

Maltepe hava durumu 23 Haziran! Muharrem İnce mitingi sırasında hava yağışlı mı?

23 Haziran 2018, Cumartesi 12:14
Maltepe hava durumu 23 Haziran! Muharrem İnce mitingi sırasında hava yağışlı mı?

Maltepe hava durumu bugün nasıl? Bugün Maltepe'de yağmur var mı? Muharrem İnce'nin miting yapacağı Maltepe'de hava yağışlı mı olacak? İstanbul Maltepe hava durumu ve Maltepe'de miting sırasında yağış olup olmayacağıyla ilgili son bilgiler haberimizde yer alıyor. 

Muharrem İnce Maltepe mitinginde yağmur yağacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son dakika bilgilerine göre Maltepe'de 23 Haziran Cumartesi günü yağmur yağacak mı? Maltepe hava durumu, Maltepe'de hava yağışlı mı? Maltepe 23 Haziran hava durumu gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Maltepe hava durumu 23 Haziran (İstanbul Maltepe hava nasıl?)


İstanbul Maltepe için meteorolojiden yapılan açıklamada hava durumu belirlendi. Muharrem İnce'nin miting yapacağı Maltepe'de hava durumuyla ilgili son bilgileri sizlere aktarıyoruz. İstanbul Maltepe'de 23 Haziran Cumartesi günü hava yağışlı gösteriliyor. Muharrem İnce'nin miting yapacağı 13.00-17.00 arasında hava sıcaklığının 27 derece olacağı ve havanın sağanak yağışlı olacağı açıklandı. 

METEOROLOJİ MALTEPE HAVA DURUMU
 

Maltepe Metrobüs seferleri 23 Haziran 2018 Cumartesi (Muharrem İnce Maltepe mitingi metrobüs ulaşım)


Matelep metrobüs seferleri ile Muharrem İnce'nin mitingine ulaşmak mümkün olacak. Maltepe'ye metrobüs ile gitmek için Beylikdüzü-Zincirlikuyu - Söğütlüçeşme Metrobüsü kullanılarak Uzunçayı istasyonundan Kadıköy-Kartal Metrosu ile Maltepe ya da Huzrevi duraklarında inerek miting alanına yürüyerek gidilebilir. 
Muharrem İnce İstanbul mitingi CANLI İZLE! (CHP İstanbul mitingi saat kaçta, hangi kanalda?)
 

Maltepe İETT otobüs seferleri 23 Haziran 2018 (Muharrem İnce Maltepe mitingi İETT hatları)


133T – TUZLA – BOSTANCI16D – ALTKAYNARCA / PENDİK – KADIKÖY

222 – PENDİK – KADIKÖY

E-9 – BOSTANCI – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

R1 – UZUNÇAYIR – MALTEPE SAHİL PARKI
 

Muharrem İnce İstanbul mitingi CANLI İZLE (CHP Muharrem İnce Maltepe mitingi CANLI YAYIN)


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İstanbul Maltepe'de yapacağı mitingi canlı olarak izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Muharrem İnce İstanbul Matepe mitingini Halk TV'nin yayını üzerinden bu sayfada takip edebilirsiniz. Muharrem İnce İstanbul mitingi canlı yayını haberimizde yukarıdaki canlı yayından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"