comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatyaspor Haberleri: Teknik direktör arayışı sürüyor

03 Haziran 2016, Cuma 14:04
Malatyaspor Haberleri: Teknik direktör arayışı sürüyor

Yeni Malatyaspor'da teknik direktör arayışlarının devam ettiği belirtildi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Alima Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, "Teknik direktör konusunda en doğru isimle anlaşmak için ince eleyip sık dokuyoruz." dedi.

Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör arayışlarının devam ettiğini, listelerindeki isimlerle görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.


Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü kim olacak?

 

Alima Yeni Malatyaspor'un anlaştığına dair sosyal medyada adı geçen isimlerin doğruyu yansıtmadığını ifade eden Ravcı, "Şu anda gerçek olan tek şey, teknik direktör konusunda netleşen bir durum yok." diye konuştu.

Listelerinde yer alan isimlerle görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Ravcı, takıma en iyi katkıyı sağlayacak bir teknik adamla anlaşacaklarını kaydetti.

Ravcı, "Teknik direktör arayışımız sürüyor. Şu ana kadar netleşen bir durum yok. Listemizde yer alan isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Yönetimimiz bu konuda yoğun bir mesai harcıyor. Teknik direktör konusunda en doğru isimle anlaşmak için ince eleyip sık dokuyoruz." dedi.

Teknik direktör sorununu çözdükten sonra transfer çalışmalarına başlayacaklarını kaydeden Ravcı, "Şu ana kadar transferle ilgili de netleşen bir durum yok. İlk olarak teknik direktör sorununu çözmek istiyoruz. Teknik heyet belli olduktan sonra tamamen transfer çalışmalarına odaklanacağız." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.