comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatyaspor Haberleri: Ali Ravcı'dan transfer açıklaması

21 Haziran 2016, Salı 16:41
Malatyaspor Haberleri: Ali Ravcı'dan transfer açıklaması

Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, ilk etap kamp çalışmalarına kadar en az 5-6 futbolcuyla anlaşmak istediklerini söyledi.

Ravcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini ancak şu ana kadar hiçbir futbolcuyla anlaşmadıklarını belirtti. 

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında takımın 7 Temmuz'da Bolu'da çalışmalara başlayacağını aktaran Ravcı, "İç ve dış transfer çalışmalarımız sürüyor. İlk etap kamp çalışmalarına kadar en az 5-6 futbolcuyla anlaşmak istiyoruz." dedi.

Ravcı, listelerinde yer alan futbolcularla görüşmelerinin sürdüğünü aktararak, "Şu ana kadar anlaştığımız bir futbolcu yok ama birkaç gün içerisinde bazı şeyler netleşecek. Özellikle üzerinde durduğumuz bazı isimler var. Bu oyuncularla ilgili temaslarımız sürüyor." diye konuştu.

Ravcı, Aydın Çetin, Ramazan Kahya, Hüseyin Kar, Gonzalo Godoy, Azuka Ibobo Izu, Serhat Ayvaz ve İrfan Başaran ile yollarını ayırdıklarını hatırlatarak, sözleşmesi biten futbolcularla görüşmelerinin sürdüğünü, cuma gününe kadar iç transferlerin netleşebileceğini de sözlerine ekledi.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.