comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mahmut Uslu'ya spor camiasından tepki

19 Eylül 2016, Pazartesi 23:34
Mahmut Uslu'ya spor camiasından tepki

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu'nun "Hakemler Beşiktaş'ı kolluyor." açıklamasına spor camiasından tepki geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu'nun, Kasımpaşa maçının ardından 360 TV Telegol'e yaptığı açıklamada, "Hakemler Beşiktaş'ı kolluyor." sözlerine Sinan Engin ve Rasim Ozan Kütahyalı'dan sert tepki geldi. 

SİNAN ENGİN: "BEŞİKTAŞ'IN HAKEMLERE İHTİYACI YOK."
Beyaz TV yorumcularından Sinan Engin, Mahmut Uslu'nun açıklamalarına, "Beşiktaş'ın hakemlere ihtiyacı yok. Taş gibi kadrosu var. Öyle fazla da kollar cinsten bir hata görmedim. Aksine yıllardır Beşiktaş hakemlerden çok zarar gördü. Ben görev yaptım. Şerefli ikincilikleri biliyoruz." dedi. 

AHMET ÇAKAR: "EN FAZLA ZARAR GÖREN TAKIM BEŞİKTAŞ."

Ahmet Çakar'dan Mahmut Uslu'ya: "Geride kalan 40 yıla baktığımda hakemler tarafından en fazla nemalanan takım Galatasaray. En fazla zarar gören takım ise Beşiktaş. Tabi bazı yıllar bu değişebilir ama genel son 40 yıla baktığımda resim bu şekilde." dedi. 

ÜMİT KARAN: "HAKEMLER BEŞİKTAŞ'I KOLLAMIYOR."

Telegol yorumcusu eski Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan ise, "Hakemler en fazla Fenerbahçe ve Galatasaray'ı kollar. Beşiktaş'ı o kadar kollamazlar. Futbolculuk zamanından biliyorum. Beşiktaş'ın zaten öyle bir lobisi yok. Bunu altını çizerek söylüyorum." dedi. 

RASİM OZAN'DAN SERT TEPKİ: "AYIP YA!"

Mahmut Uslu'nun açıklamalarına ise en sert tepki Rasim Ozan Kütahyalı'dan geldi. Kütahyalı, "Mahmut Uslu'nun açıklamaları ayıp ya! Hakemlerin Beşiktaş'ı kolladığı yok. Ben Galatasaraylıyım. Hakemlerin Galatasaray'ı kolladığı zamanlar oldu ama Beşiktaş'ı kollamaları söz konusu değil. Beşiktaş'ın hiçbir zaman böyle bir lobisi olmadı zaten." şeklinde konuştu. 

MAHMUT USLU'NUN BEŞİKTAŞ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.