comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mahmut Uslu: 'Zorya taş gibi bir takım'

17 Eylül 2016, Cumartesi 09:37
Mahmut Uslu: 'Zorya taş gibi bir takım'

Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Zorya Luhansk maçıyla ilgili yorumlarda bulundu.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Zorya Luhansk ile berabere kalan Fenerbahçe'de genel sekreter Mahmut Uslu, rakiplerinin iyi bir takım olduğunu söyledi ve "Zorya dediğin takım, Ukrayna Ligi'nde zirveye oynayan taş gibi bir takım" dedi.

"KÖTÜ GÜNLER DÜZELECEK"
Hürriyet'e konuşan Mahmut Uslu, "Kötü günler olabilir, ancak bu takım mutlaka düzelecek. Taraftarlar da sahip çıkacak tabii. Takımda bir moral çöküşü var. Çünkü sezon başından bu yana biz çok şanssız maçlar oynadık. Kalemize 7 şut geldi 5'i gol oldu.

Buna karşın bizim sezon başından beri 6-7 topumuz direkten döndü. Top bir türlü ağlara gitmedi. Bunlar gol olsa, şimdi bu konuşmalar yapılıyor olur muydu?

Bu durum sadece şanssızlıkla açıklanabilir. Fenerbahçe, şampiyonluğun en büyük adayıdır" dedi.

"ZORYA TAŞ GİBİ TAKIM"

Zorya karşısında sahadan beraberlikle ayrılmalarının kötü olmadığını ifade eden Uslu, "2-3 puanlık kayıp oldu diye hemen Aziz Yıldırım, yönetime tepki gösteriliyor. Fenerbahçe düşmanları yine hortladı. Bakın bizim karşılaştığımız Zorya takımı Ukrayna Ligi'nin üçüncüsü. Sen Shakhtar Donetsk'i kaç kere yendin? Dinamo Kiev'i kaç kere yendin? Zorya dediğin takım, Ukrayna Ligi'nde zirveye oynayan taş gibi bir takım. Bizim takımımızda da formsuz olan oyuncular var, ancak bunların hepsi zamanla düzelecektir" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.