comScore

Mac Miller öldü mü? Mac Miller evinde ölü bulundu! (Mac Miller kimdir, kaç yaşında?)

07 Eylül 2018, Cuma 23:43
Mac Miller öldü mü? Mac Miller evinde ölü bulundu! (Mac Miller kimdir, kaç yaşında?)

Mac Miller öldü mü? Mac Miller evinde ölü bulundu. Mac Miller kimdir, kaç yaşında? Ünlü ABD'li rap şarkıcısı Mac Miller'in evinde yüksek doz uyuşturucu alımından öldüğü açıklandı.

FutbolArena - 26 yaşındaki ABD'li rap şarkıcısı Mac Miller'in evinde ölü bulunduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yaptığı sıra dışı müzikler ile binlerce dinleyici kitlesine ulaşan Mac Miller'in evinde ölü bulunduğu bilgisi son dakika olarak düştü. Mac Miller öldü mü? Mac Miller evinde ölü bulundu. Mac Miller kimdir, kaç yaşında? Son dakika Mac Miller öldü. Mac Miller ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.


Mac Miller öldü mü? Mac Miller nasıl öldü? 


26 yaşında ABD doğumlu sahne adı Mac Miller olarak bilinen Malcolm James McCormick evinde ölü bulundu. Mac Miller'in evinde ölü bulunduğu bilgisi ABD basınında son dakika olarak duyuruldu. Yaptığı sıra dışı müzikler ile binlerce dinleyici kitlesine ulaşan Mac Miller nasıl öldü?

Uzun süredir uyuşturucu problemi yaşayan ve bu neden ile sağlık sorunları baş gösteren Mac Miller evinde yüksek doz uyuşturucu alımı nedeni ile öldüğü öğrenildi. Mac Miller'in yüksek dozdan öldüğü haberi hayranları tarafından büyük üzüntü ile öğrenildi.


Mac Miller kimdir?


Malcolm James McCormick, sahne adı ile Mac Miller, Amerikalı hip hop şarkıcısı. Pittsburgh, Pensilvanya çıkışlı sanatçı, Larry Fisherman mahlası ile prodüktör olarak da çalışmalar yapmaktadır.

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.