comScore

Kayserispor Kayserispor

Maç sonu evlenme teklifi yaptı

10 Ekim 2016, Pazartesi 11:57
Maç sonu evlenme teklifi yaptı

Kayseri Bölgesi İl Futbol Hakemi Birtan Ekren, geçtiğimiz hafta sonu yönettiği maçın ardından 3 yıldır birlikte olduğu Refika Alıcı'ya evlenme teklifi etti.

FutbolArena - Argıncık Stadı 2 Nolu Sahada hafta sonu ender yaşanabilecek bir olaya şahit oldu. Kılıçaslan Yıldızspor-Argıncıkspor U16 Ligi müsabakasını yöneten Birtan Ekren, müsabakanın hemen sonrasında nişanlısı Refika Alıcı'ya evlenme teklifi etti.

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu Refika Alıcı ile 1 hafta önce nişanlanan Birtan Ekren, Cumartesi günü yöneteceği maça nişanlısını çağırdı. Müsabakadan sonra hazırlattığı pankartı oyunculara açtırdı.

Pankartta, "Yürüdüğüm bütün yollar beni sana getirsin. Kapılan seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle başlasın, seninle bitsin istiyorum... Benimle evlenir misin ?" yazılı pankartla birlikte nişanlısına yüzük takan hakem Birtan Ekren, evlenme teklifini etti. Objektiflere yansıyan bu güzel görüntüler orada bulunan sporcular, antrenörler, hakemler ve vatandaşlar Birtan Ekren'i ve nişanlısı Refika Alıcı'yı tebrik ettiler.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.