comScore

Lyon'un tescil tepkisi sürüyor: 'Biz mi aptalız göreceğiz'

25 Mayıs 2020, Pazartesi 18:41
Lyon'un tescil tepkisi sürüyor: 'Biz mi aptalız göreceğiz'

Lyon Başkanı Jean Michel Aulas'ın Fransa'da liglerin tesciline yönelik tepkisi sürüyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Fransa'da liglerin tescil edilmesine itiraz eden ve mahkemeye giden Lyon'un itirazı reddedildi. 

Lyon Başkanı Jean Michel Aulas'ın ise liglerin tescil edilmesine yönelik tepkisi dinmiyor. İspanya ve Almanya'yı örnek gösteren Jean Michel Aulas, önümüzdeki günlerle alakalı diğer liglerdeki durumu gözlemleyeceklerini söyledi. 
"GALİBA BİZ APTALIZ AMA ZAMANLA GÖRECEĞİZ"

Son 2 aydır İspanya Futbol Federasyonu yetkilileri durumu gözlemliyor ve UEFA ile sürekli görüşme halinde. Koronavirüs salgınından İspanya daha fazla etkilendi ama onlar bir çözüm arıyor. 23 Nisan'da La Liga ve Lique 1 başkanları UEFA ile videokonferans toplantısına katıldı. Beklenmei ve sabırlı olunması gerektiği söylendi. Ancak bizim yetkililerimiz farklı davrandı. Sonunda aptal olup olmadığımızı göreceğiz ama şu anki görüşüne bakılırsa biz aptalmışız demek ki. Bakalım, zamanla göreceğiz.  

Öte yandan Lyon Başkanı Jean Michel Aulas, "Şampiyonlar Ligi vizesi alsaydınız aynı şekilde tepki verir miydiniz?" sorusuna, "Yemin ederim verirdim. Çocuklarımın hayatları üzerine yemin ederim ki, aynı tepkiyi verirdim ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)