comScore

Galatasaray Galatasaray

Lukas Podolski takım otobüsüne neden binmedi?

28 Şubat 2017, Salı 13:19
Lukas Podolski takım otobüsüne neden binmedi?

Galatasaray'ın 1-0 kaybettiği Beşiktaş derbisi sonunda Alman yıldız, Türk Telekom Arena'dan sürpriz şekilde takım otobüsüne binmeden ayrıldı.

FutbolArena Özel - Lukas Podolski maç sonu takım otobüsü yerine Futbol Akademisi yani alt yapı oyuncularını taşıyan araca binerek stattan ayrılmıştı.

Bunun nedeni ise ortaya çıktı. Lukas Podolski'nin, soyunma odasından çıktığı sırada Tudor'un daha basın toplantısında açıklama yapmak için konuşmaya dahi gitmemiş olması ve uzun süre takım otobüsünde beklemektense bu yüzden Futbol Akademisi aracına binip stattan ayrıldığı ortaya çıktı.
Bu arada Igor Tudor'un da maç sonlarında kendisi gibi futbolcularında aileleri yada şahsi araçları ile stattan ayrılmasına izin verdiği ve Lukas Podolski'nin de böyle bir tercihte bulunduğu belirtildi.


Lukas Podolski'nin şaşkınlık yaratan 3 yıldızlı forması


Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Galatasaray sahasında Beşiktaş'ı konuk ediyor. Sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Lukas Podolski'nin formasındaki detay sosyal medyada çok konuşuldu. 

Alman futbolcunun formasında yer alan 4 yıldızdan birinin yere düşmüş olması dikkatlerden kaçmadı. Lukas Podolski maçın ilk yarısını 3 yıldızlı formasıyla tamamladı.

İşte o görüntü: 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"