comScore

Galatasaray Galatasaray

Lukas Podolski, Levent Nazifoğlu'nu yalanladı

26 Ocak 2017, Perşembe 16:02
Lukas Podolski, Levent Nazifoğlu'nu yalanladı

Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Lukas Podolski, sarı kırmızılı takımda mutlu olduğunu söyledi. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk iddiasını sürdüren Galatasaray'da Lukas Podolski'nin geleceği merak ediliyor. Alman futbolcu, Galatasaray'da mutlu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini söyledi.
 

Lukas Podolski, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Hürriyet'e konuşan Lukas Podolski, "Hayatım burada çok güzel. Kulüple iletişim halindeyiz, bu hafta neler olacağını göreceğiz. Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Çünkü herkes speküle ediyor. Birçok gazete benim için 'Türkiye'yi ve G.Saray'ı sevmiyor' şeklinde yalan haber yapıyor.

Evimi boşalttığımı ve ailemin İstanbul'dan ayrıldığımı söyleyenler bile var. Bunların hiçbiri doğru değil. Bunlar dedikodu ve kötü şeyler. İnsanlar gerçekten senaryo yazmaya bayılıyor. Ailemi kimse tanımıyor, bilmiyor. Ben tanıyorum! Buradayım ve futbol oynuyorum. Evime gelirsiniz çay içeriz ve anlarsınız evde olduğumuzu… Tüm çıkan haberleri yalanlamakta uğraşsam başka bir iş yapmaya vaktim kalmaz! G.Saray'da mutsuz olduğumu hiçbir zaman söylemedim ve burada mutlu olduğumu daha önce de söylemiştim.
"Ben halen buradayım ve gördünüz maçlarıma çıkıp oynuyorum. Kupadaki 24 Erzincanspor karşılaşması benim için diğer maçlar gibiydi. Bir sakatlıktan çıktım. Oynamaya ihtiyacım var. Hafta sonu kötü bir maç kaybettik. Biz şampiyon olmak istiyoruz. Şimdi önümüzdeki maça odaklanmalıyız. Cumartesi günü de önemli bir karşılaşmamız var. İkinci yarıda ligde taraftarımızın ilk kez karşısına çıkacağız." ifadelerini kullandı.
 

Levent Nazifoğlu, Lukas Podolski 'mutsuz' demişti


Sarı-kırmızılı futbolcu Lukas Podolski'nin takımda kalıp kalmayacağı sorusuna Levent Nazifoğlu, "Biz Podolski'yi yollamak istemiyoruz. Podolski mutsuz olduğunu söylüyor. Eşi ve çocuklarının yanında olmak istediğini söylüyor. Eşi ve çocukları kendisi için endişe duyuyor. Biz de gitmemesi için kendisine baskı yapıyoruz." dedi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)