comScore

Galatasaray Galatasaray

Lukas Podolski, Japonya'ya satılacak mı?

20 Ocak 2017, Cuma 18:41
Lukas Podolski, Japonya'ya satılacak mı?

Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Podolski ile Galatasaray yönetimi Pazartesi günü toplanacaklar.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da, Lukas Podolski için kader günü 23 Ocak Pazartesi...

Japon kulübü Vissel Kobe'nin talip olduğu Alman yıldızın durumu Pazartesi günü netleşecek.


Lukas Podolski, 6 milyon euroya satılacak


Lukas Podolski ve menajeri Nassim Touihri ile Galatasaray yönetimi Pazartesi günü önemli bir toplantı yapılacak.
Poldi'nin Faslı menajeri Vissel Kobe'nin teklifini yönetime iletecek. Galatasaray yönetiminin Pazartesi günü yapılacak olan toplantıda 6 milyon euroluk bir teklife düşünmeden evet diyecek.


Galatasaray Lukas Podolski'yi satacak mı?


Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında genç oyunculara yöneldiklerini belirten Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, "Uzun süreli bir kadro kurma çabası içindeyiz. Geçen sene olması gereken değişim bu sene başladı. Takımı gençleştiriyoruz."  diye konuşmuş ve gönderilmek istenen oyuncularla ilgili üstü kapalı bir mesaj vermişti...

Lukas Podolski'nin eşyalarını topladığının doğru olmadığını da aktaran Nazifoğlu, "Podolski bizim çok önemli bir oyuncumuz. Son olaylardan sonra ailesi Türkiye'den ayrıldı. Podolski de çok mutlu değil. Bugün onunla toplantı yaptık. Galatasaray'dan, taraftardan ve Türkiye'den memnun ama böyle bir problem var. Onu biraz zamana yaymaya çalışıyoruz." şeklinde konuşmuştu.

Galatasaray'ın Podolski'ye verdiği bu zaman Pazartesi günü son bulacak ve taraflar, Podolski'nin ayrılığı ya da takımda kalması yönünde karar vermeye çalışacaklar.


Galatasaray'ın en golcü futbolcusu Lukas Podolski


Öte yandan Almanya Milli Takım tarihinin, Gerd Müller ve Klose'den sonra en çok gol atan 3. futbolcusu olan Podolski, Galatasaray'da da transfer olduğu günden bugüne bakarsak gole en çok katkı sağlayan futbolcu konumunda. Galatasaray'da forma giydiği maçlarda toplam 25 gol atan Podolski 13 de asist yaptı ve tam 38 golün başrolünde bulundu.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)