comScore

Galatasaray Galatasaray

Lukas Podolski, Galatasaray'dan ayrılacak mı? - Transfer Haberleri

27 Mayıs 2016, Cuma 14:19
Lukas Podolski, Galatasaray'dan ayrılacak mı? - Transfer Haberleri

Galatasaray'ın yıldızı Lukas Podolski'nin takımdan ayrılacağı şeklinde çıkan haberlere iş ortağı Ümit Akbulut'tan yalanlama geldi.

FutbolArena - Süper Lig'de kötü bir sezon geçiren fakat Türkiye Kupası'nda mutlu sona ulaşan Galatasaray'da takımın yıldız futbolcularından Lukas Podolski'nin ayrılacağı iddia edilmişti.

Alman futbolcuyla iş ortaklığı yapan organizasyon şirketi sahibi Ümit Akbulut konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 

Lukas Podolski, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Radyospor'a konuşan Akbulut, "Lukas benim Almanya'dan arkadaşım. Aynı şehirden, Köln'den, geliyoruz. Kendisinin tişört ve şapka yapan giyim şirketi var. Mağazası Almanya'da, ama dünyaya açılmak istediği için ortak işler yapabiliriz. Düşündük ve ortak olmaya karar verdik. Zaten kendisi Türk kültürüne çok yakın. Türkçe konuşmaları büyük ölçüde anlıyor. Galatasaray'da çok mutlu. Burada devam edecek. Şu anda çok mutlu ve gitmeyi düşünmüyor. Tabii her zaman transfer teklifi gelebilir. Ama şu anda aklında Galatasaray'dan ayrılma düşüncesi yok" ifadelerini kullandı.
Ümit Akbulut, Lukas Podolski ve Daphne Joy bir reklam anlaşması imzaladılar.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!