comScore

Luka Modric: "Rusya maçında çok şaşırdım"

08 Temmuz 2018, Pazar 01:31
Luka Modric:

Hırvatistan'ın, Rusya'yı elediği karşılaşma sonrasında maçın adamı seçilen Luka Modric, müsabakanın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Hırvatistan, Dünya Kupası çeyrek final turunda Rusya'yı penaltı atışları sonrasında eleyerek yarı finale yükseldi. Maçın adamı seçilen Modric karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. 

"KİŞİSEL ÖDÜLLER BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL"
Altın Top mu? Şu anda bunu düşünmüyorum. Benim için en önemli şey takımımın kazanması. Yarı finale ulaştık ve daha fazlasını başarabiliriz. Kişisel ödüller benim için önemli değil. 

"RUSYA'NIN OYUNUNA ŞAŞIRDIM"

Rusya'nın oyununa şaşırdım. Özellikle ilk yarıda bize karşı çok kuvvetli iekilde baskı kurdular ve bir süre ne yapacağımızı bilmiyorduk. İkinci yarıda ise toparlandık ve daha fazla önde basmaya başladık. 120 dakika mücadele sonrasında oyun penaltılara kaldı ve kazanan taraf biz olduk. 

"İNGİLTERE MAÇI ZOR OLACAK"

İngiltere ile zor bir maç oynayacağız. Dünya Kupası'nda her maç zor ve dinlenmek için az zamanımız var. Ancak böyle galibiyetler bize her zaman güç veriyor. Şimdi İngiltere maçına odaklandık. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"