comScore

Luis Suarez içini döktü: "Messi ile bizi resmen ayırdılar"

10 Ekim 2020, Cumartesi 23:52
Luis Suarez içini döktü:

Luis Suarez, Barcelona'da yaşadıkları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona'dan, Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez yaşadıklarını ESPN'e anlattı. 

"BENİ ASLA DİNLEMEDİLER"
Barcelona'da 6 yıl geçirdim. Her zaman kulübün, benimle rekabet edebilecek genç bir forvete ihtiyacı olduğunu söyledim. Ancak asla birini almadılar. 

"ZOR GÜNLERDİ, ÇOK AĞLADIM"

Barcelona'dan ayrılık sürecim zor günlerdi. Yaşadıklarım kolay değildi ve çok ağladım. Kulübün tutumu beni fazlasıyla üzdü ve ayrılmak zorunda kaldım. Eşim depresyonda olduğumu gördü ve tekrar gülümsememi istedi. Çünkü tesislere gittiğiniz her zamanki arkadaşlarınız yerine farklı bir grupla antrenman yapmak kötü bir duygu. Bu yüzden Atletico Madrid'e gittim. 

"SANIRIM BENİ MESSI'DEN AYIRMAK İSTEDİLER"

Barcelona'nın bu tutumunun altındaki gerekçesi hala net değil. Ekonomi veya sporla ilgisi olsa anlardım. Sanırım beni Messi'den ayırmak istediler. Mesi ile iyi bir ilişkimiz olduğu için kızdılar belki de. Messi'nin benimle yakın olmasını istemiyorlardı sanırım. Ancak bunun takıma zarar vereceğine inanmak için herhangi bir sebep bulamıyorum. Sahada sürekli birbirimizi arıyorduk. Biz Messi ile çok iyi dostuz ve sahada çok iyi anlaşıyoruz. Ben Messi'nin acı çektiğini görebiliyorum."

"BARCELONA'YA GOL ATARSAM SEVİNMEYECEĞİM AMA..."

"Barcelona'ya gol attığında sevinecek misin? sorusuna yanıt veren Luis Suarez, "Hayır, sevinmeyeceğim. Ancak tribünde birilerini göstereceğim." yanıtını verdi.

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"