comScore

Barcelona Barcelona

Luis Suarez ödül töreninde Messi ve Neymar'ı unutmadı

20 Ekim 2016, Perşembe 17:49
Luis Suarez ödül töreninde Messi ve Neymar'ı unutmadı

2015-16 sezonunda kazandığı Altın Ayakkabı ödülüne kavuşan Luis Suarez, birçok golünde yıldız ikilinin payını kabul etti.

FutbolArena - 2015-2016 sezonunda Avrupa liglerinin gol kralı olan Barcelona'nın Uruguaylı futbolcusu Luis Suarez, düzenlenen tören ile "Altın Ayakkabı" ödülünü aldı.

Ödülü kazanmanın hiçbir zaman aklının ucundan geçmediğini söyleyen Luis Suarez, 13-14 sezonunda Cristiano Ronaldo ile paylaştığı ödüle bu sefer tek başına ulaştı.
SUAREZ'DEN MESSİ VE NEYMAR AÇIKLAMASI

Luis Suarez sahnedeki açıklamasında "En iyi oyunculardan kurulu dünyanın en iyi takımındayım. Messi ve Neymar'ın birçok golümde katkısı var. Ajax'ta Avrupa futbolunu öğrendim. Liverpool'a transfer olduğumda hiçbir zaman golcü kimliğimle ön plana çıkacağımı düşünmemiştim. Barcelona'da ise gol atmak çok kolay. Bazıları gol atmayı, bazıları da attırmayı sever. Takım arkadaşlarım ikinci seçeneği yapıyor. Ben ise kolay pozisyonları gol yapıp, zor olanları kaçırıyorum. Barcelona'da oynamaktan büyük gurur ve memnuniyet duyuyorum. Buraya gelmek için çok çaba sarf ettim. Şimdi bunun zevkini sürmek, mutlu olmak ve kulübün hedeflerini gerçekleştirmesine yardımda bulunmak istiyorum." dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.