comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luis Nani, Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? - Transfer Haberleri

18 Mayıs 2016, Çarşamba 10:11
Luis Nani, Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? - Transfer Haberleri

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcularından Luis Nani'nin takımdan ayrılmaya hazırlandığı öne sürüldü.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği ve ligin ilk yarısında sergilediği performansla alkış toplayan Luis Nani, sezonun ikinci yarısında düşüş yaşamıştı. Portekizli futbolcunun bazı eşyalarını ülkesine yolladığı ve ayrılmaya hazırlandığı iddia edildi.
 

Luis Nani, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Milliyet'in haberine göre; Portekizli futbolcunun son günlerde bazı eşyalarını ülkesine göndermeye başlaması iplerin tamamen koptuğunun bir göstergesi olarak algılandı. Arabasını, motorunu ve özel rejenerasyon makinesini Portekiz'e yollayan Nani'nin sarı-lacivertli takıma veda etmeye hazırlandığı öğrenildi.
 
13761-resim

Devre arası Çin'den teklif alan yıldız futbolcu bu astronomik teklifi değerlendirmeyi düşünüyordu. Ancak şampiyonluk yarışı sebebiyle yönetimin de isteğiyle takımda kaldı. Yönetim sezon sonu benzer bir teklif gelirse kolaylık sağlanacağını o dönem Nani'ye ifade etmişti.

Fenerbahçe'de kalsa da Çin'den gelen astronomik teklif Nani'nin aklını fazlasıyla karıştırdı. Portekizli oyuncu devre arası gitmese de sezon sonu bu teklifi değerlendirmek istediğini ifade etmişti. Teknik Direktör Pereira ile de yıldızı barışmayan tecrübeli futbolcunun sezon sonuyla birlikte Çin'e transfer olması bekleniyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!